NEXPERIA - PTVS12VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 29 V, SOD-964, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS12VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS12VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS12VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 29 V, SOD-964, 2 Pins