NEXPERIA - PTVS14VS1UR/8X - TVS Diode, PTVSxS1UR Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123W, 2 Pins
Product code:
PTVS14VS1UR/8X
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS14VS1UR/8X
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS14VS1UR/8X - TVS Diode, PTVSxS1UR Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123W, 2 Pins