NEXPERIA - PTVS15VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 36 V, SOD-964, 2 Pins
Product code:
PTVS15VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS15VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS15VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 36 V, SOD-964, 2 Pins