NEXPERIA - PTVS15VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 36 V, SOD-964, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS15VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS15VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS15VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 36 V, SOD-964, 2 Pins