NEXPERIA - PTVS17VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS17VP1UP,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS17VP1UP,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS17VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins