NEXPERIA - PTVS18VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 18 V, 44 V, SOD-964, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS18VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS18VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS18VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 18 V, 44 V, SOD-964, 2 Pins