NEXPERIA - PTVS20VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 48.3 V, SOD-964, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS20VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS20VZ1USKYL
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS20VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 48.3 V, SOD-964, 2 Pins