NEXPERIA - PTVS20VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 48.3 V, SOD-964, 2 Pins
Product code:
PTVS20VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS20VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS20VZ1USKYL - TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 48.3 V, SOD-964, 2 Pins