NEXPERIA - PTVS22VU1UPAZ - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 41 V, SOT-1061, 3 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS22VU1UPAZ
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS22VU1UPAZ
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS22VU1UPAZ - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 41 V, SOT-1061, 3 Pins