NEXPERIA - PTVS22VZ1USKYL - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 52 V, SOD-964, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS22VZ1USKYL
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS22VZ1USKYL
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS22VZ1USKYL - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 52 V, SOD-964, 2 Pins