NEXPERIA - PTVS24VU1UPAZ - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 24 V, 44.2 V, SOT-1061, 3 Pins
Product code:
PTVS24VU1UPAZ
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS24VU1UPAZ
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS24VU1UPAZ - TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 24 V, 44.2 V, SOT-1061, 3 Pins