NEXPERIA - PTVS26VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS26VS1UTR,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS26VS1UTR,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS26VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins