NEXPERIA - PTVS30VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS30VS1UTR,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS30VS1UTR,115
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS30VS1UTR,115 - TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins