NEXPERIA - PTVS3V3S1UR,115 - TVS Diode, PTVS3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 8 V, SOD-123, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS3V3S1UR,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS3V3S1UR,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS3V3S1UR,115 - TVS Diode, PTVS3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 8 V, SOD-123, 2 Pins