NEXPERIA - PTVS43VP1UTP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UTP Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS43VP1UTP,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS43VP1UTP,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS43VP1UTP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UTP Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins