NEXPERIA - PTVS45VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 45 V, 72.7 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins
Product code:
PTVS45VP1UP,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS45VP1UP,115
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS45VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 45 V, 72.7 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins