NEXPERIA - PTVS51VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 51 V, 82.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: PTVS51VP1UP,115
Manufacturer: NEXPERIA
Manufacturer code: PTVS51VP1UP,115
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEXPERIA - PTVS51VP1UP,115 - TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 51 V, 82.4 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins