ROHM - RSA30LDDTE25 - ESD Protection Device, 41.4 V, SOD-106, 2 Pins, 30 V, 1 W
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: RSA30LDDTE25
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: RSA30LDDTE25
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ROHM - RSA30LDDTE25 - ESD Protection Device, 41.4 V, SOD-106, 2 Pins, 30 V, 1 W