ROHM - RSB6.8JS2FHT2R - ESD Protection Device, SOT-563, 6 Pins, 6.8 V, 150 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: RSB6.8JS2FHT2R
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: RSB6.8JS2FHT2R
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ROHM - RSB6.8JS2FHT2R - ESD Protection Device, SOT-563, 6 Pins, 6.8 V, 150 mW