LITTELFUSE - SD15C-01FTG - ESD Protection Device, 31 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA SD-C Series
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SD15C-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SD15C-01FTG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SD15C-01FTG - ESD Protection Device, 31 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA SD-C Series