LITTELFUSE - SD36-01FTG - TVS Diode, SPA SD Series, Unidirectional, 36 V, 62 V, SOD-323, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SD36-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SD36-01FTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SD36-01FTG - TVS Diode, SPA SD Series, Unidirectional, 36 V, 62 V, SOD-323, 2 Pins