LITTELFUSE - SD36-01FTG - TVS Diode, SPA SD Series, Unidirectional, 36 V, 62 V, SOD-323, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SD36-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SD36-01FTG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SD36-01FTG - TVS Diode, SPA SD Series, Unidirectional, 36 V, 62 V, SOD-323, 2 Pins