LITTELFUSE - SLD16U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 16 V, 26 V, P600, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SLD16U-017
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD16U-017
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD16U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 16 V, 26 V, P600, 2 Pins