LITTELFUSE - SLD16U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 16 V, 26 V, P600, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SLD16U-017
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD16U-017
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD16U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 16 V, 26 V, P600, 2 Pins