LITTELFUSE - SLD24U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SLD24U-017
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD24U-017
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD24U-017 - TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins