LITTELFUSE - SLD33-018 - TVS Diode, SLD series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, P600, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SLD33-018
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD33-018
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD33-018 - TVS Diode, SLD series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, P600, 2 Pins