LITTELFUSE - SLD8S33A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218AB, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SLD8S33A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD8S33A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD8S33A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218AB, 2 Pins