LITTELFUSE - SLD8S33A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218AB, 2 Pins
Product code:
SLD8S33A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLD8S33A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLD8S33A - TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218AB, 2 Pins