LITTELFUSE - SLVU2.8HTG - ESD Protection Device, 15 V, SOT-23, 3 Pins, 2.8 V, 600 W, SPA SLVU2.8 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SLVU2.8HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SLVU2.8HTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SLVU2.8HTG - ESD Protection Device, 15 V, SOT-23, 3 Pins, 2.8 V, 600 W, SPA SLVU2.8 Series