LITTELFUSE - SM24-02HTG - TVS Diode, SPA SM Series, Bidirectional, 24 V, 42 V, SOT-23, 3 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SM24-02HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SM24-02HTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SM24-02HTG - TVS Diode, SPA SM Series, Bidirectional, 24 V, 42 V, SOT-23, 3 Pins