LITTELFUSE - SM24CANA-02HTG - TVS Diode, SPA SM24CANA Series, Bidirectional, 24 V, 50 V, SOT-23, 3 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SM24CANA-02HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SM24CANA-02HTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SM24CANA-02HTG - TVS Diode, SPA SM24CANA Series, Bidirectional, 24 V, 50 V, SOT-23, 3 Pins