LITTELFUSE - SM24CANB-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 500 W, SPA SM24CANB Series
Product code:
SM24CANB-02HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SM24CANB-02HTG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SM24CANB-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 500 W, SPA SM24CANB Series