LITTELFUSE - SM24CANB-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 500 W, SPA SM24CANB Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SM24CANB-02HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SM24CANB-02HTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SM24CANB-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 500 W, SPA SM24CANB Series