BOURNS - SM8S24CA-Q - TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-218, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SM8S24CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SM8S24CA-Q
  • Number of pins
Product downloads
Specification for BOURNS - SM8S24CA-Q - TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-218, 2 Pins