BOURNS - SM8S33CA-Q - TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SM8S33CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SM8S33CA-Q
  • Number of pins
Product downloads
Specification for BOURNS - SM8S33CA-Q - TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218, 2 Pins