STMICROELECTRONICS - SMA4F10A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMA4F10A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F10A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F10A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, DO-221AC, 2 Pins