STMICROELECTRONICS - SMA4F11A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 11 V, 18 V, DO-221AC, 2 Pins
Product code:
SMA4F11A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F11A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F11A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 11 V, 18 V, DO-221AC, 2 Pins