STMICROELECTRONICS - SMA4F26A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA4F26A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F26A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F26A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-221AC, 2 Pins