STMICROELECTRONICS - SMA4F28AY - TVS Diode, SMA4FxxAY Series, Unidirectional, 28 V, 59 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA4F28AY
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F28AY
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F28AY - TVS Diode, SMA4FxxAY Series, Unidirectional, 28 V, 59 V, DO-221AC, 2 Pins