STMICROELECTRONICS - SMA4F30A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA4F30A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F30A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F30A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-221AC, 2 Pins