STMICROELECTRONICS - SMA4F8.5A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA4F8.5A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA4F8.5A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA4F8.5A - TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-221AC, 2 Pins