STMICROELECTRONICS - SMA6F10A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA6F10A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F10A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F10A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, DO-221AC, 2 Pins