STMICROELECTRONICS - SMA6F12A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, DO-221AC, 2 Pins
Product code:
SMA6F12A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F12A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F12A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, DO-221AC, 2 Pins