STMICROELECTRONICS - SMA6F12AVCL - TVS Diode, Transil SMA6F Series, Unidirectional, 12 V, 22.9 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA6F12AVCL
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F12AVCL
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F12AVCL - TVS Diode, Transil SMA6F Series, Unidirectional, 12 V, 22.9 V, DO-221AC, 2 Pins