STMICROELECTRONICS - SMA6F16A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA6F16A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F16A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F16A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, DO-221AC, 2 Pins