STMICROELECTRONICS - SMA6F23A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 23 V, 37.8 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA6F23A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F23A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F23A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 23 V, 37.8 V, DO-221AC, 2 Pins