STMICROELECTRONICS - SMA6F24AY - TVS Diode, SMA6FxxAY Series, Unidirectional, 24 V, 50 V, DO-221AC, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMA6F24AY
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F24AY
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F24AY - TVS Diode, SMA6FxxAY Series, Unidirectional, 24 V, 50 V, DO-221AC, 2 Pins