STMICROELECTRONICS - SMA6F26A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-221AC, 2 Pins
Product code:
SMA6F26A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F26A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F26A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-221AC, 2 Pins