STMICROELECTRONICS - SMA6F28A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-221AC, 2 Pins
Product code:
SMA6F28A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F28A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F28A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-221AC, 2 Pins