STMICROELECTRONICS - SMA6F33A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-221AC, 2 Pins
Product code:
SMA6F33A
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMA6F33A
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMA6F33A - TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-221AC, 2 Pins